içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Vodafone, gaming kategorisindeki ürün çeşitliliğini artırıyor

Portföyünde yaklaşık 30 markanın 250’nin üzerinde teknolojik cihazını bulunduran Vodafone, şimdi de Razer gaming ekipmanlarının çeşitliliğini Vodafone mağazalarında artırıyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Razer markasıyla gaming kategorisindeki ürün çeşitliliğimizi artırıyoruz. Bu sayede, oyunseverler yüksek teknolojiye sahip Razer ürünlerine faturaya ek 12 ayda ödeme kolaylığıyla sahip olabiliyor” dedi.

Vodafone, gaming kategorisindeki ürün çeşitliliğini artırıyor
Haberi Sesli Dinle

 

Vodafone, yeni nesil perakende anlayışı doğrultusunda mağazalarındaki ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Portföyünde yaklaşık 30 markanın 250’nin üzerinde teknolojik cihazını bulunduran operatör şirketi, Razer’ın mouse’dan oyuncu koltuğuna, yayın ekipmanlarından gamepad’e kadar çeşitlenen geniş ürün yelpazesini faturaya ek 12 ayda ödeme kolaylığıyla müşterileriyle buluşturuyor. Razer ürünlerine Vodafone mağazaları ve online mağazalardan ulaşılabiliyor.  

“MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ DİJİTAL DENEYİMİ YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ” 

 Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin konuyla ilgili şunları söyledi: 

“Vodafone olarak, yeni nesil perakendecilik konusunda önemli adımlar atmaya ve müşterilerimizin değişen alışveriş eğilimlerine uygun bir şekilde yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Yeni nesil perakende anlayışımız doğrultusunda mağazalarımızda ve vodafone.com.tr’de yeni nesil ürünlerin olmasına önem veriyoruz. Bu noktada, dünyanın önde gelen teknoloji markalarının ürünlerini portföyümüze katıyoruz. Razer markasıyla gaming kategorisindeki ürün çeşitliliğimizi artırıyoruz. Bu sayede, oyunseverler yüksek teknolojiye sahip Razer ürünlerine faturaya ek 12 ayda ödeme kolaylığıyla sahip olabiliyor. Amacımız, müşterilerimiz için özel avantajlı teklifleri yakaladığımız ve geniş ürün yelpazesine sahip olduğumuz oyuncu ekipmanları kategorisini büyütmek. Vodafone olarak, müşterilerimize en iyi dijital deneyimi yaşatmaya devam edeceğiz.” 

 

 

 

Your browser does not support the video tag.

Tarih: 22-07-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum