içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Seçkin Piriler: Kaan'ın üzerinden çıkarmadığı montu ben almıştım

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze denilince aklı ilk olarak üzerinden çıkarmadığı sarı montu geliyor. 2016 yılından beri her kış giymeye devam ettiği kapüşonlu sarı montuyla görüntülenen Tangöze hakkında eski eşi Seçkin Piriler'den şaşırtan bir itiraf geldi.

Seçkin Piriler: Kaan'ın üzerinden çıkarmadığı montu ben almıştım
Haberi Sesli Dinle

Kaan Tangöze, 2010'da evlendiği model ve oyuncu Seçkin Piriler'den 2017’de boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten Hakan ve Volkan adında iki oğlu olmuştu. Tangöze, 2018'de ise meslektaşı Kıvılcım Ural ile nikah masasına oturmuş ve İlayda adını verdikleri kızları dünyaya gelmişti.

Haberin Devamı

SEÇKİN PİRİLER SORUSUNA YANIT YOK

Tangöze, geçtiğimiz ocak ayında ise kızı ile beraber Etiler Akmerkez’de görüntülenmişti. Yemek yedikten sonra müzik aletlerinin satıldığı mağazaya giren Tangöze’ye, “Eski eşiniz Seçkin Piriler, ‘Survivor’ yarışmasında. Çocuklar ile beraber performansını izlediniz mi?” diye sorulması üzerine, ünlü isim şapka ile yüzünü gizlemeye çalışıp cevap vermemişti.

MEŞHUR MONTUYLA GÖRÜNTÜLENDİ 

49 yaşındaki Kaan Tangöze, tüm bunların ardından geçtiğimiz haftalarda eşi Kıvılcım Ural ile birlikte Etiler'de yer alan bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mekan çıkışı muhabirleri karşısında gören şarkıcının yine morali bozuldu.

GÜLÜMSEDİ

Tangöze'nin üzerinde ise yine gündemden düşmeyen parka montu vardı. Ünlü isim, basın mensuplarının meşhur montunu sorması üzerine gülümsemekle yetindi.

Haberin Devamı

SEÇKİN'DEN MONT İTİRAFI

Seçkin Piriler, 2. Sayfa'nın canlı yayınına katıldı. Ünlü isim, olaylı bir şekilde boşandığı Kaan Tangöze’nin yıllardır üzerinde çıkarmadığı parkayla ilgili bir itirafta bulundu:

Tarih: 06-04-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum
Masaüstü Görünüm