içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Kars'ta Kar ve Tipi Nedeniyle Tırlar Mahsur Kaldı

Kars-Susuz-Ardahan karayolunda etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle tırlar mahsur kaldı. Tır sürücüleri kendi imkanlarıyla kurtulmaya çalışıyor.

Kars'ta Kar ve Tipi Nedeniyle Tırlar Mahsur Kaldı
Haberi Sesli Dinle

Kars'ta etkili olan kar ve tipiden dolayı tırlar yolda mahsur kaldı. Yaklaşık 2 saat mahsur kalan tır sürücüleri, kendi imkanlarıyla mahsur kaldıkları yerden kurtulmaya çalışıyor.

Kars-Susuz- Ardahan karayolunda etkili olan kar yağışı ve tipiden dolayı buzlanan yolda tırlar mahsur kalırken, kentte öğlenden sonra başlayan kar yağışı ve tipi, ulaşımda aksamalara neden oldu.

Kar yağışı ve tipi Kars-Susuz-Ardahan karayolunda araçların kontrollü geçişine izin veriliyor. Yolda mahsur kalan tır sürücüleri, ise kara yolları ekiplerinden yardım bekliyor.

2 saattir mahsur kaldığını ifade eden tır sürücüsü Abdulmecit Kılıç, "İstanbul'dan yükledim Azerbaycan'a gidiyorum. Kar yağışına hazırlıksız yakalandım. 2 saattir burada mahsur kaldım. Kara yollarını bekliyoruz. Bizi çıkarsa iyi olur, olmazsa buradayız" dedi.

Öte yandan Kars-Susuz-Ardahan karayolunda kar yağışı ve tipi etkisini sürdürüyor. Karayoluna kullanan sürücüler trafik ekiplerince dikkatli olmaları konusunda uyarılıyor.

Tarih: 20-11-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum