içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Hülya Avşar, 'Yıldız De Bana'nın farkını anlattı: Kazanan yarışmacıların yerleri hazır!

Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmayı amaçlayan yarışma programı 'Yıldız De Bana'nın jüri üyelerinden Hülya Avşar, programla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Hülya Avşar, 'Yıldız De Bana'nın farkını anlattı: Kazanan yarışmacıların yerleri hazır!
Haberi Sesli Dinle

'Yıldız De Bana' ile ilgili samimi açıklamalar yapan Hülya Avşar, “Yarışmacılar zor bir jürinin önündeler bir kere. Ben mesela kolay bir jüri olduğumu düşünmüyorum. Biraz zorlanıyorlar bu konuda... Ama en önemlisi bu yarışmada kazanan yarışmacıların yerleri hazır diyebilirim. Birinci olan kız ve erkek yarışmacımız Pastel Film’in bir projesinde başrol oynayacaklar. Ve bu beni daha çok heyecanlandırıyor. Çünkü biz de referans olacağız" dedi.

Haberin Devamı

Oyunculuğun sadece role girmek olmadığına değinen ünlü isim, "Oyunculuk dediğin sadece bir rol içine girmek değil. Dans edebilmelisin mesela, ya da şarkı söyleyebilir misin? Çünkü günün birinde müzikalde de oynayabilirsin. Oyunculuğun çok fazla dinamiği var. Bu detayların da olması önemli" diye ekledi.

Jüri koltuğuna Hülya Avşar, Zafer Algöz ve Büşra Pekin'in oturduğu 'Yıldız De Bana’nın yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan, sunuculuğunu ise Deniz Tansel Öngel üstleniyor.

Tarih: 13-04-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum
Masaüstü Görünüm