içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Gerard Pique'den 'olumsuz imaj' cevabı ve Shakira tepkisi!

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira ile eski futbolcu Gerard Pique ihanet nedeniyle yollarını ayırmış; bir dönem Barcelona'nın yıldızı olan Pique, üniversite öğrencisi Clara Chia Marti ile aşk yaşamaya başlamıştı. Olaylı ayrılıklarıyla çok konuşulan çiftten Gerard Pique, son verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Gerard Pique'den 'olumsuz imaj' cevabı ve Shakira tepkisi!
Haberi Sesli Dinle

Kolombiyalı şarkıcı Shakira (46) ile emeklilik kararı alan İspanyol futbolcu Gerard Pique'nin (36) Milan ve Sasha adını verdikleri iki çocuk sahibi oldukları 11 yıllık ilişkileri, geçtiğimiz sene haziran ayında Pique'nin ihaneti sebebiyle bitmişti.

Haberin Devamı

ALDATILDIĞINI BÖYLE ANLAMIŞ!

Shakira'nın, yıllardır birlikte olduğu Gerard Piqué'nin kendisini aldattığını; evdeki reçelin kaybolduğunu fark ettiğinde anladığı iddia edilmişti. ShowNews Today'de yer alan habere göre; ünlü isim seyahatten eve döndüğünde bitmiş olan meyve reçelinden şüphelenmişti, çünkü Pique ile çocukları Milan ve Sasha reçelden nefret ediyordu.

Güzel şarkıcı, ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir şarkısında yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti'ye (23) yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

'EVLENECEKLER' İDDİASI

Geçtiğimiz haftalarda ise Pique ve Marti ile ilgili bomba gibi bir iddia ortaya atılmıştı. Eski futbolcunun, Shakira ile olan önceki ilişkisinde hiç yapmadığı bir şeyi yaparak; şu anki kız arkadaşıyla 'birbirlerine çok aşık oldukları için' evleneceği öne sürülmüştü.

Haberin Devamı

"CLARA BÜYÜK BİR DÜĞÜN İSTEMİYOR"

Marca ve Hola gazetelerinde yer alan habere göre; gazeteci Mónica Vergara, ünlü çiftin olası düğünleriyle ilgili Barselona'da bir restoranda konuştuğunu aktarmıştı. Vergara, ispanyolca yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

Tarih: 22-03-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum
Masaüstü Görünüm