içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Eda Taşpınar-Patrick aşkı bitti!

Sosyal medyada paylaştığı iddialı pozlarla adından sıkça söz ettiren Eda Taşpınar, geçtiğimiz nisan ayında sevgilisinin yüzünü göstermeden romantik kareler yayınlamıştı. Sosyetik güzelin gizemli aşkının Alman Patrick olduğu ortaya çıkmıştı. Taşpınar ve Patrick'in ilişkisi uzun ömürlü olmadı.

Eda Taşpınar-Patrick aşkı bitti!
Haberi Sesli Dinle

Tatilleri bitmek bilmeyen, bronz tenden hiç vazgeçmeyen Eda Taşpınar, Alman Patrick ile ilişkisini Nisan 2022'de gittikleri Meksika Tulum tatilinde duyurmuştu. Sevgilisiyle dudak dudağa objektif karşısına geçen Taşpınar, “Anahtarlarımıza uygun kilitlere, kilitlerimize uygun anahtarlara sahip olan bir insan” mesajını yazmıştı.

Haberin Devamı

"EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM"

Geçtiğimiz kasım ayında sevgilisi ile Galataport çıkışı görüntülenen ünlü isim, haklarında çıkan haberlere ilişkin, "Aslı olmayan şeyler var. Evlilik düşünmüyorum, sevgilim de düşünmüyor" açıklamasını yapmıştı.

İlişkisinin çok iyi gittiğini söyleyen 43 yaşındaki sosyetik güzel, kısa süre sonra ise ayrılık haberiyle gündem oldu. İkilinin ilişkiye nokta koyma kararı aldığı öne sürüldü.

"EVET, AYRILDIK"

Posta gazetesinden Halil Kalmuk, ayrılık iddiasını Eda Taşpınar'a sordu. Sosyetik güzel, şu açıklamayı yaptı:

Tarih: 22-03-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum
Masaüstü Görünüm