içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Bursa Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Seçti

Bursa Ardahan Dernekler Federasyonunun Ördekli Kültür Merkezinde yapılan 3. olağan genel kurul toplantısında tek liste ile gidilen seçimde işadamı Gürsoy Akpınar ve yönetim kurulu oy birliğiyle seçildi

Bursa Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Seçti
Haberi Sesli Dinle

Bursa Ardahan Dernekler Federasyonunun Ördekli Kültür Merkezinde yapılan 3. olağan genel kurul toplantısında tek liste ile gidilen seçimde işadamı Gürsoy Akpınar ve yönetim kurulu oy birliğiyle seçildi

. Yeni başkan Gürsoy Akpınar yaptığı konuşmada: “Bir Ardahan kadar hemşehrimiz, yaklaşık 108 binden fazla Ardahanlı Bursa da yaşamaktadır. Kentlilik bilinci içinde Bursa ya değer katan çok kıymetli işadamı, siyasetçi, bürokrat, teknokrat, üniversite hocası ve mesleğinde kendini geliştirmiş insanlarımız vardır. Ben hepsiyle gurur duyuyorum.

Bursa’dan yüzümüzü Ardahan’a dönerek Ardahan ve beş ilçesi Posof, Çıldır Hanak, Damal ve Göle’nin gelişmişlik düzeyinin artırılması için devlet ve kurumlar arasında köprü görevini ifa etmeye çalışacağız. Kardeş şehir uygulamalarını geliştirmek ve ilişkileri üst seviyede tutmak istiyoruz. Hemşehrimize en iyi hizmeti sunmak için ben ve yönetim kurulum gayretli çalışmalar içinde bulunacağız.

İstişare içinde her kardeşimin değerli fikirlerinden istifade edeceğiz. Federasyonumuza kalıcı bir yer almak için işadamı hemşehrilerimizin desteklerini bekliyorum. Başta kurucu Genel Başkanımız Zekai Aydın ve Şinasi Güneş olmak üzere Geçmiş dönem hizmetlerde bulunan bütün Buardef başkan ve yönetim kurulu üyelerine, bütün dernek başkanı ve üyelerine hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ardahanlı ve Bursalı aziz hemşehrilerimi saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Erarslan Polat’tan başkanlığı devralan Gürsoy Akpınar’ın yönetimi şu isimlerden oluşuyor.

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ

1. Gürsoy Akpınar

2. Levent Çelik

3. İhsan Bilgili

4. Erkan Demir

5. İbrahim Kuri

6. Atıf Demirci

7. Ayhan Yener

8. Fevzi Kaşıkcı

9. Erdal Kurutaş

10. Gökhan Akçay

11. Sibel Kaya

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1. Hilmi Şanlı

2. Ufuk Demirkıran

3. Güven Gökten

4. Güven Doğruyol

5. İsmail Bay

6. Fehimdar Özgür

7. Okyay Akpınar

8. Güler Sütçü

9. Cemil Önal 1

0. Şerafettin Torun

11. Kenan Bulut

DENETİM KURULU ASIL-YEDEK ÜYELERİ

1. Zekai Aydın

2. Selçuk Orak

3. Şerafettin Demir

4. Ömer Akpınar

5. Nurettin Sesli

6. Sontürk Özgür

DİSİPLİN KURULU ASIL-YEDEK ÜYELERİ

1. Şemistan Çelik

2. Mahide Kaya

3. Şinasi Güneş

4. Erdinç Sütçü

5. Orhan Demirci

6. Nuran Akpınar

Tarih: 29-03-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum