içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Aslıhan Gürbüz-İsmail Hacıoğlu aşkı tam gaz devam

Aslıhan Gürbüz ile meslektaşı İsmail Hacıoğlu hakkında basına yansıyan aşk dedikoduları gerçek çıkmıştı. Oyuncu çift, ilk kez İzmir Çeşme'de akşam yemeği sonrası objektiflere yakalanmıştı. Aşkları doludizgin devam eden ikili, son olarak Caddebostan'da el ele görüntülendi.

Aslıhan Gürbüz-İsmail Hacıoğlu aşkı tam gaz devam
Haberi Sesli Dinle

İlk evliliğini 2010 yılında Vildan Atasever ile yapan İsmail Hacıoğlu, 2015’te boşanmış, 2016’da dans eğitmeni Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturmuştu. Yemin adında bir kızı olan çift, Temmuz 2020’de ihanet iddiasıyla boşanmıştı. Hacıoğlu, ‘Çocuk’ dizindeki rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlasa da ilişkileri kısa sürmüştü.

Haberin Devamı

AŞKLARI ÇEŞME'DE BELGELENDİ

Gürbüz ile Hacıoğlu, Karadeniz tatilleri sırasında beraber görülmüştü. Bunun üzerine ikili hakkında 'aşk' haberleri çıkmıştı. 36 yaşındaki oyuncu, kendisinden üç yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile ilk kez Çeşme'de objektiflere yansımıştı.

SOSYAL MEDYADAN İLAN-I AŞK

Zaman zaman birlikte verdikleri romantik pozları sosyal medya hesaplarından takipçilerinin beğenisine sunan Gürbüz ile Hacıoğlu'ndan yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle fotoğrafına "Güzelliğim" notunu düşmüştü. Aslıhan Gürbüz de Hacıoğlu'na kalp emojisiyle karşılık vermişti.

''HER ŞEY GÜZEL''

Mutlu birliktelikleri devam eden İsmail Hacıoğlu - Aslıhan Gürbüz çifti önceki akşam Caddebostan'daki bir balıkçı çıkışında el ele görüntülendi. İkili, ''Her şey yolunda. Biz takılıyoruz, güzel her şey ya'' açıklamasında bulundu.

Haberin Devamı

''İKİMİZE DE GELEN PROJELER VAR''

Oyuncu çift; gazetecilerin, "Birlikte bir proje teklifi gelirse kabul eder misiniz?" sorusuna, "İkimize de gelen harika projeler var. Şimdilik onlara bakacağız" cevabını verdi. Gürbüz ve Hacıoğlu, daha sonra yürüyerek evlerinin yolunu tuttu.

Tarih: 06-05-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum
Masaüstü Görünüm